STIRLING ACKROYD İSTANBUL

Stirling Ackroyd, 1987 senesinde Londra’da kurulmuş olan bir gayrimenkul danışmanlık firmasıdır. Zaman içerisinde Stirling Ackroyd lüks konutlar ve ticari gayrimenkuller üzerinde uzamanlaşmış ve üstün hizmeti ile Londra ve genelinde tanınan bir firma haline gelmiştir.

Stirling Ackroyd uluslararası arenaya ilk açılımını İspanya-İbiza şubesini açarak yapmıştır. Gayrimenkul danışmanlık hizmetlerinin yanında firmamız birçok bireysel ve kurumsal yatırımcıyı temsil etmekte olup, gelişmekte olan ülkelerde yüksek getirili projelere, temsil ettiği yatırımcılar ile beraber yatırım da yapmaktadır.

Stirling Ackroyd Ibiza
Ibiza Adası
 

Stirling Ackroyd Ibiza

Stirling Ackroyd Ibiza lüks gayrimekul alım satımı ve kiralama faaliyetleri yapmaktadır. Ibiza adasının güzellikleri içersinde profesyonel ekibimizle son teknolojik yenilikleri kullanarak kiralama ve satış faaliyetlerini sürdürüyor.

http://www.stirlingackroyd-ibiza.com
 
 
STIRLING ACKROYD Londra
Hackney, Clerkenwell, Shoreditch, Bankside
 

 

STIRLING ACKROYD Londra

Stirling Ackroyd Hackney,Clerkenwell,Shoreditch,Bankside Firmamızın ingiltere’de faaliyet gösteren 4 şubesi bulunmaktadır., Bunlar Hackney, Clerkenwell,Shoreditch ve Bankside bölgelerindedir. Şubelerimize ait detaylı bilgi almak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

 

Detaylı bilgi için aşağıdaki linke tıklayın.

http://www.stirlingackroyd.com